Username

Password

Remember me

Register

Recover password

Në javën e fundit të janarit vazhdon dialogu Prishtinë-Beograd

Në javën e fundit të janarit vazhdon dialogu Prishtinë-Beograd

Dialogu midis Prishtinës dhe Beogradit në Bruksel, n...

Bolivia: Emergency

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipisci...

Detailing Football

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipisci...

Nanobot Cereal

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipisci...

Global Perspectives Five Photographers

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipisci...
Next Prev

ShowBiz

Bill Clinton tregon se si u dashurua në Hillaryn

Ish-presidenti amerikan Bill Clinton ka folur për herë të parë për takimin me gruan e tij, Hillary Clinton. Bill Clinton për herë të parë është paraqitur edhe zyrtarisht në mbështetje të kandidaturës për Presidente për gruan e tij. “45 vite më parë ne u takuam, u dashuruam me njëri-tjetrin. Kur e dashurova atë, mendova se […]

Business

A do të jetë Ferrari Zenyatta pasardhësi i Ferrari La Ferrari?

Ferrari vazhdimisht ka nxjerrë seri speciale në numër të kufizuar të cilat kanë qenë top rangu i Ferrari. I fundit i kësaj serie speciale është modeli Ferrari La Ferrari me 950 kf i cili është pasardhës i Ferrari Enzo, transmeton Express. Përderisa ka pak mundësi që Ferrari të jetë duke menduar për pasardhësin e këtij […]

News,Top Stories

Në javën e fundit të janarit vazhdon dialogu Prishtinë-Beograd

Dialogu midis Prishtinës dhe Beogradit në Bruksel, në nivel kryeministrash, do të vazhdojë me siguri në javën e fundit të janarit, ka mësuar agjencia e lajmeve serbe Tanjug, përcjellë Klan Kosova. Takimi ishte planifikuar me herët, diku ka mesi i muajt janar, por, sipas Tanjug, kryeministri kosovar, Isa Mustafa, e ka kushtëzuar takimin me marrjen […]

News,ShowBiz

Acarohet Beatrix Ramosaj

Ndon se nuk ka bagazh t madh muzikor pas vetes Beatrix Ramosaj

More News

Videos

Russian Killings

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscin...

News

Changing Times

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipisci...

News

Health Care Rule

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipisci...

Lifestyle

Divorce Survival Guide

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipisci...

Business

A do të jetë Ferrari Zenyatta pasardhësi i Ferrari La Ferrari?

Ferrari vazhdimisht ka nxjerrë seri speciale në ...

Tech

Rosetta Stone

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipisci...
Newspro is a JoomlaXTC Wordpress Theme